Ekran Kartı Tamiri

Admin


Güvenilir ve yüksek kaliteli bir görsel ekran olmadan bir e-posta yazarken veya art arda komik kedi videoları izlerken, bilgisayarınızın kullanımı birdenbire çok daha az keyifli hale gelir.
Tüm bunları mümkün kılan küçük donanım, video kartı olarak bilinir . Bu genişletme kartı, doğrudan bilgisayarınızın ana kartına bağlanır ve bilgisayarınızdan monitörünüze akan çok miktarda grafik verisini yönetir.
Ekran kartlarının üzerinde bulunan chip setleri firmamızda sahip olduğumuz donanımlar ile değiştirmekteyiz. Çok az sayıda bu donanıma sahip olan servislerden biriyiz. Çünkü birçok işletme ekran kartları arızalarında çözüm için farklı yollar denemektedir buda tamir olabilecek durumdaki ekran kartına daha çok zarar vermektedir. Ekran kartı chip değişimi uzman teknisyen ve gerekli donanımlar ile yapılırsa sağlıklı sonuç vermektedir. Diğer yollarda laptop ekran kartı tamiri için yapılan işlemler kartlara zarar vermekte ve çalışmaya müsait durumdayken daha da bozmaktadır.

Ekran kartı gpu chip tamiri

Ekran kartı gpu chip tamiri

Bilgisayarınızın içine gizlenmiş küçük bir devre parçası için, bir ekran kartı oldukça şaşırtıcı bir etkiye sahiptir. Herhangi bir anda monitörünüze ulaşan muazzam miktardaki bilgiye bir göz atın ve video kartınızın ne kadar zahmetli bir işten sorumlu olduğunu anlayacaksınız.
Bu nedenle, video kartlarının VRAM adı verilen özel bir tür yüksek hızlı bellekten yararlanan kendi özel işlemcileri vardır (bunu bilgisayarınızın grafik 'beyni' olarak düşünün) . Yaptığı büyük miktarda iş nedeniyle, tipik video kartınız çok fazla ısı üretir. Bu nedenle, kart genellikle, ısıyı bir ısı emici veya fanlar yoluyla hassas devrelerden uzağa hızla dağıtmak için bir sistem de içerecektir .
Tüm bu parçaların uyum içinde nasıl çalıştığının inceliklerini bilmenize gerek olmasa da, alınacak mesaj, video kartınızın bilgisayarınızın hayati ve karmaşık bir parçası olduğudur.
VRAM ve destek devreleri çalışmayı durdurabilir. Ekran kartınız kusursuz çalışsa bile, yoğun kullanımda iki yıl gibi kısa bir süre içinde arıza belirtileri göstermeye başlayabilir.

Ekran kartı vram tamiri

Ekran kartı vram tamiri

Ekran kartı vram test

Ekran kartı vram test

acer ekran kartı tamiri, apple ekran kartı tamiri, asus ekran kartı tamiri, casper ekran kartı tamiri, clevo ekran kartı tamiri, compaq ekran kartı tamiri, dell ekran kartı tamiri, emachines ekran kartı tamiri, gigabyte ekran kartı tamiri, exper ekran kartı tamiri, fujitsu ekran kartı tamiri, grundig ekran kartı tamiri, hp ekran kartı tamiri, hometech ekran kartı tamiri, ibm ekran kartı tamiri, lenovo ekran kartı tamiri, lg ekran kartı tamiri, medion ekran kartı tamiri, monster ekran kartı tamiri, msi ekran kartı tamiri, nec ekran kartı tamiri, packard bell ekran kartı tamiri, panasonic ekran kartı tamiri, samsung ekran kartı tamiri, sony ekran kartı tamiri, toshiba ekran kartı tamiri, zotac ekran kartı tamiri, pny ekran kartı tamiri, nvidia ekran kartı tamiri, amd ekran kartı tamiri, intel ekran kartı tamiri, evga ekran kartı tamiri, sapphire ekran kartı tamiri, gainward ekran kartı tamiri, xfx ekran kartı tamiri, colorful ekran kartı tamiri, axle ekran kartı onarımı, afox ekran kartı tamiri, inno3d ekran kartı tamiri, biostar ekran kartı tamiri, asrock ekran kartı tamiri, igame ekran kartı tamiri, palit ekran kartı tamiri, quadro ekran kartı tamiri,

#buttons=(Kabul Et) #days=(30)

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Accept !