Laptop Tamiri

Admin

 Laptop Anakart TamiriLaptop anakart tamiri genellikle laptop ve notebook ürünlerinde oluşan sorunları pratik bir şekilde çözmek ve maliyeti düşürmek için gidilen bir onarım ve tamir bakım yoludur. Laptop anakartları çok hassas yapıyla üretilmiş olur ufak tefek sarsıntılar da arıza çıkarması söz konusu olan ve hassas kullanılması gereken ürünlerdir. Laptop anakart tamiri aslında bilgi birikimi olduğu müddetçe kolay bir işlem olup kesinlikle çözüm kategorisi içerisinde olması gereken bir yoldur. Laptop hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlemdir laptop anakart tamir işlemi. Laptop anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptopların anakart tamiri işlemini 3 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız (sıvı teması hariç). Anakart onarımı esnasında bazı cihazlar tamamen çalışmaz hale gelebilmektedir, müşterilerimiz cihazlarını servisimize gönderdiğinde bu riski kabul etmiş olur.

Laptop tamiri, günlük hayatımızda işlerimizi kolaylaştıran Laptoplarımızın yanlış kullanım ya da donanımsal arızalar sebebiyle bozulması ve bu bozulan Laptopların uzman teknik servisler tarafından gerekli tamirlerinin yapılması işlemidir.

Konusunda tecrübeli Laptop tamiri yapan teknik servisler ile bozulan Laptoplarınızı tamir ettirdikten sonra günlük kullanımımıza geri dönebilirsiniz. Günlük yaşantımız arasında Laptopların yeri ve önemi çok büyüktür. Gün içerisinde Laptoplar yardımı ile insan aklının ve mantığının uzun süreler sonunda çözebileceği ya da yapabileceği işlemleri çok hızlı bir biçimde halledebiliriz.

Laptop yardımı ile günlük raporlar, yazışmalar, internet aramaları, web sörf (web sitelerini gezinme), oyun oynama, film izleme gibi birçok işlemi yapmaktayız. Bu yüzden Laptop kullanımı yaşantımızın hemen hemen her alanında kendisine yer bulmuştur. Yanlış kullanım ya da donanım arızaları nedeniyle bozulan Laptoplar tamir edilebilirler. Yenisini almadan önce mutlaka bozulan Laptoplarınızı güvendiğiniz ya da Laptop tamiri konusunda tecrübeli olduğuna inandığınız Laptop teknik servislerine götürmelisiniz.

 acer anakart tamiri, apple anakart tamiri, asus anakart tamiri, casper anakart tamiri, clevo anakart tamiri, compaq anakart tamiri, dell anakart tamiri, emachines anakart tamiri, exper anakart tamiri, fujitsu anakart tamiri, grundig anakart tamiri, hp anakart tamiri, hometech anakart tamiri, ibm anakart tamiri, lenovo anakart tamiri, lg anakart tamiri, medion anakart tamiri, monster anakart tamiri, msi anakart tamiri, nec anakart tamiri, packard bell anakart tamiri, panasonic anakart tamiri, samsung anakart tamiri, sony anakart tamiri, toshiba anakart tamiri,

 Laptop CPU Chipset Ekran Kartı Değişimi ve TamiriNotebook’larda en sık rastlanan arızalardan biri de chipset arızalarıdır.
Ürününüzü yenisiyle değiştirmektense chipset değişimi ile ürününüzü onarıma vermek daha mantıklı bir seçim olacaktır. Notebook chipset değişimi yapılması ısıtma işlemine kıyasla daha güvenilir bir yöntemdir. Ekran kartı chipseti için ısıtma işlemi, cihazdaki arızanın yeniden ortaya çıkmasına neden olabilir.

CPU Değişimi

CPU Değişimi

CPU Değişimi

CPU Değişimi

CPU Değişimi

GPU Değişimi

GPU Değişimi

acer ekran kartı chipset değişimi tamiri, apple ekran kartı chipset değişimi tamiri, asus ekran kartı chipset değişimi tamiri, casper ekran kartı chipset değişimi tamiri, clevo ekran kartı chipset değişimi tamiri, compaq ekran kartı chipset değişimi tamiri, dell ekran kartı chipset değişimi tamiri, emachines ekran kartı chipset değişimi tamiri, exper ekran kartı chipset değişimi tamiri, fujitsu ekran kartı chipset değişimi tamiri, grundig ekran kartı chipset değişimi tamiri, hp ekran kartı chipset değişimi tamiri, hometech ekran kartı chipset değişimi tamiri, ibm ekran kartı chipset değişimi tamiri, lenovo ekran kartı chipset değişimi tamiri, lg ekran kartı chipset değişimi tamiri, medion ekran kartı chipset değişimi tamiri, monster ekran kartı chipset değişimi tamiri, msi ekran kartı chipset değişimi tamiri, nec ekran kartı chipset değişimi tamiri, packard bell ekran kartı chipset değişimi tamiri, panasonic ekran kartı chipset değişimi tamiri, samsung ekran kartı chipset değişimi tamiri, sony ekran kartı chipset değişimi tamiri, toshiba ekran kartı chipset değişimi tamiri,

 Laptop LCD Ekran Panel DeğişimiNotebook ekran kırılması probleminde, lcd ekran değişimi gerekmektedir.Notebook ekranınızın modeli ve kullandığı ekrana göre teknik servis desteği ile değişiklik işlemi yapılmaktadır.
Laptop Ekran Kırılması

Laptop Ekran Arızası

acer lcd ekran panel değişimi, apple lcd ekran panel değişimi, asus lcd ekran panel değişimi, casper lcd ekran panel değişimi, clevo lcd ekran panel değişimi, compaq lcd ekran panel değişimi, dell lcd ekran panel değişimi, emachines lcd ekran panel değişimi, exper lcd ekran panel değişimi, fujitsu lcd ekran panel değişimi, grundig lcd ekran panel değişimi, hp lcd ekran panel değişimi, hometech lcd ekran panel değişimi, ibm lcd ekran panel değişimi, lenovo lcd ekran panel değişimi, lg lcd ekran panel değişimi, medion lcd ekran panel değişimi, monster lcd ekran panel değişimi, msi lcd ekran panel değişimi, nec lcd ekran panel değişimi, packard bell lcd ekran panel değişimi, panasonic lcd ekran panel değişimi, samsung lcd ekran panel değişimi, sony lcd ekran panel değişimi, toshiba lcd ekran panel değişimi,

 Laptop Şarj Soketi Değişimi

 

Şarj yerinde temassızlık mı var? Laptop cihazınızın şarj olmasını veya güç almasını engelleyen doğal olarak çalışmasına mani olan sarj soketi sorunlarınızı çözüyoruz. Spesifik işçilik gerektiren bazı modellerde ve aşırı müdahale görmüş cihazlarda fiyatlar değişkenlik gösterebilir, bu tür durumlarda belirtilen arızaların dışında, farklı arızalar ile karşılaşılması durumunda ilave teklif oluşturulmaktadır.

Başka firma tarafından yapılan şarj soketi

Servisimizde tekrardan yapılan şarj soketi

Başka firma tarafından yapılan şarj soketi

Servisimizde tekrardan yapılan şarj soketi

acer şarj soketi tamiri değişimi, apple şarj soketi tamiri değişimi, asus şarj soketi tamiri değişimi, casper şarj soketi tamiri değişimi, clevo şarj soketi tamiri değişimi, compaq şarj soketi tamiri değişimi, dell şarj soketi tamiri değişimi, emachines şarj soketi tamiri değişimi, exper şarj soketi tamiri değişimi, fujitsu şarj soketi tamiri değişimi, grundig şarj soketi tamiri değişimi, hp şarj soketi tamiri değişimi, hometech şarj soketi tamiri değişimi, ibm şarj soketi tamiri değişimi, lenovo şarj soketi tamiri değişimi, lg şarj soketi tamiri değişimi, medion şarj soketi tamiri değişimi, monster şarj soketi tamiri değişimi, msi şarj soketi tamiri değişimi, nec şarj soketi tamiri değişimi, packard bell şarj soketi tamiri değişimi, panasonic şarj soketi tamiri değişimi, samsung şarj soketi tamiri değişimi, sony şarj soketi tamiri değişimi, toshiba şarj soketi tamiri değişimi,

 Laptop Bios Şifresi KırmaBIOS şifrelerini hepimiz biliyoruzdur.Notebooka şifre koyar, formatla bile açılmayacağını düşünerek rahatlar kullanıcı. Peki ya sizin bu şifreli sisteme giriş yapmanız gerekiyorsa? Ya da koyduğunuz şifreyi unuttunuz? Bir çok senaryo mümkün, aileniz sizi bilgisayardan uzak tutmak istiyor olabilir, gizli işler peşinde olabilirsiniz, koyduğunuz parolayı unutmuş olabilirsiniz. Peki ne yapacaksınız? Yeni anakart mı alacaksınız? Notebook Bilgisayarınıza tanimladığınız bios şifresini unutmuş olabilirsiniz yeni nesil notebook anakartlarında şifre cmos da tutulmadığı için pilini sökerek resetleyemezsiniz.Her marka ve modelin kendine özgü eeprom security chipleri vardır yazılımsal yada entegrenin yapısına göre resetleme yöntemleri vardır. Bazı cihazlarda daha büyük güvenlik yöntemlerinde şifre kırılamamaktadır. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için cihazın size ait olduğunu ispatlayan fatura vb. bir resmi evrakla beraber gelmeniz gerekmektedir. Aksi durumlar için lütfen ısrar etmeyiniz.

 acer bios şifresi kırma, apple bios şifresi kırma, asus bios şifresi kırma, casper bios şifresi kırma, clevo bios şifresi kırma, compaq bios şifresi kırma, dell bios şifresi kırma, emachines bios şifresi kırma, exper bios şifresi kırma, fujitsu bios şifresi kırma, grundig bios şifresi kırma, hp bios şifresi kırma, hometech bios şifresi kırma, ibm bios şifresi kırma, lenovo bios şifresi kırma, lg bios şifresi kırma, medion bios şifresi kırma, monster bios şifresi kırma, msi bios şifresi kırma, nec bios şifresi kırma, packard bell bios şifresi kırma, panasonic bios şifresi kırma, samsung bios şifresi kırma, sony bios şifresi kırma, toshiba bios şifresi kırma,

#buttons=(Kabul Et) #days=(30)

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Accept !