Fiyat Listesi

 Teknik servisimizde her marka ve model notebook tamiri - chip tamiriekran kartı tamiri - tablet tamiri hizmetleri verilmektedir. Göndereceğiniz veya getireceğiniz cihaz için arıza kaydı açıldıktan sonra, size en kısa zamanda WhatsApp - Telefon ile dönüş yapılacaktır. 500  üzeri masraflarda müşteri onayı alınarak onarım yapılmaktadır. Bakım raporunda belirtilen ve uygulanan önleyici/koruyucu tedbirlerin yetersizliği veya tespit edilip parça değişimi yapılmadan giderilen arızaların nüksetmesi sebebiyle oluşabilecek, kullanıcı hataları ve harici etkenler dışındaki tüm problemlere karşı cihaz 3 AY GARANTİLİDİR. 3 Ay içinde aynı arızanın nüksetmesi durumunda, cihaza yapılan işlemler sonucunda cihaz olumsuz sonuç verir ise, müşteriden alınan ücret, belirteceği banka bilgilerine 5 iş günü içinde geri iade edilecektir.Sıvı teması, cihazlarda önceden tespit edilemeyecek zincir arızalar meydana getirebilir. Bu sebeple servisimizde sıvı temasına maruz kalmış cihazlarda onarım garantisi verilmez.

TAMİR FİYATLARI

Laptop Tamir Fiyatı :  500 ₺ - 10.000  

Tablet Tamiri Fiyatı : 100 ₺ - 10.000 ₺

Ekran Kartı Tamiri Fiyatı :  750 ₺ - 10.000 ₺

Lütfen Dikkat 

Bu fiyatlar 31-12-2023 tarihine kadar geçerlidir.

1- Spesifik işçilik gerektiren bazı modellerde ve aşırı müdahale görmüş cihazlarda fiyatlar değişkenlik gösterebilir, bu tür durumlarda belirtilen arızaların dışında, farklı arızalar ile karşılaşılması durumunda ilave teklif oluşturulmaktadır.

2- Anakart onarımı esnasında bazı cihazlar tamamen çalışmaz hale gelebilmektedir, müşterilerimiz cihazlarını servisimize gönderdiğinde bu riski kabul etmiş olur.

3- Firmamız fiyatlardaki değişiklikleri saklı tutar.

#buttons=(Kabul Et) #days=(30)

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Accept !