Garanti Ve Servis Koşulları

1 - Servisimize teslim tarihinden itibaren 20 iş günü içerisinde teslim alınmayan cihazlar için firmamız herhangibir sorumluluk kabul etmez.Her ne sebeple olursa ilgilenilmeyen ve teslim alınmayan ürünler için  TR Fix'in hiç bir saklama mükellifiyeti  bulunmadığını ve bu sebeple sorumlu tutulamayacağını onarılamayan/onarılmayan cihazlarını teslim almayanların cihazlarının geri dönüşüme gönderileceğini müşteri peşinen kabul eder.(alert-passed)
2 - Cihazla birlikte Sadece kutu kabul edilecektir. Kutuyla aksesuar vs. kesinlikle Teslim alınmayacaktır. Servis Formunda yazılı olmayan hiç bir üründen firmamız sorumlu değildir.(alert-passed)
3 - Garanti harici durumlarda ve onarımın kabul edilmediği durumlarda harcanan işçilik bedeli olarak standart servis ücreti alınır.(alert-passed)
4 - 10 iş günü içerisinde geri alınmayan cihazlardan kur farkından doğan fiyat farkı talep edilir.(alert-passed)
5 - Garanti harici cihazlar servis ücretinin ödenmesini takiben teslim edilecektir.(alert-passed)
6 - Müşterilerin servisimize getirdiği cihazlardaki kişisel ayar ve bilgileri yedeklemeleri gerekmektedir. Cihazların onarım ve parça değişimi sırasında kişisel ayarların ve bilgilerin tekrar yüklenemeyecek şekilde silinmesi mümkündür. Bu gibi durumlarda oluşabilecek kayıplardan firmamız sorumlu değildir.(alert-passed)
7 - Kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.(alert-passed)
8 - Servisimizin garanti kapsamında olarak kabul ettiği cihazlarda yapılan laboratuar incelemesinin sonucunda cihaza yetkisiz kişilerin müdahalesi  tespit edilirse cihazınız garanti dışı olarak değerlendirilecektir.(alert-passed)
9 - Bakım raporunda belirtilen ve uygulanan önleyici/koruyucu tedbirlerin yetersizliği veya tespit edilip parça değişimi yapılmadan giderilen arızaların nüksetmesi sebebiyle oluşabilecek, kullanıcı hataları ve harici etkenler dışındaki tüm problemlere karşı cihaz 3 AY GARANTİLİDİR. 3 Ay içinde aynı arızanın nüksetmesi durumunda, cihaza yapılan işlemler sonucunda cihaz olumsuz sonuç verir ise, müşteriden alınan ücret, belirteceği banka bilgilerine 5 iş günü içinde geri iade edilecektir.(alert-passed)
10 - Sıvı teması, cihazlarda önceden tespit edilemeyecek zincir arızalar meydana getirebilir. Bu sebeple servisimizde sıvı temasına maruz kalmış cihazlarda onarım garantisi verilmez.(alert-passed)
11 - Arıza tespiti yapılırken / yada onarımı yapılırken cihaz söküleceğinden onarılamayan / onaylanmayan işlemlerde cihazı ilk gösterdiği arıza belirtilerini gösterir şekilde geri döndürmek mümkün olmayabilir. Bu durumda hiç bir sorumluluk kabul edilmez.(alert-passed)
12 - Servise alınan cihazların içinde bulunan lisanslı veya lisansız  yazılımlardan doğacak problemlerden TR Fix sorumlu değildir sorumluluk müşteriye aittir. Bu yazılımlara destek verilmez müdahale edilmez.(alert-passed)
13 - İşletim sistemi arızaları garanti kapsamına girmemektedir.(alert-passed)
14 - Cihaz teslim alınırken tespit edilen hasarlar ve bildirilmiş arızalar dışında görünür görünmez fiziksel yada fiziksel olmayan hataların tespitinde teknisyen raporu esas alınır. Ürün kabul esnasında bu forumda belirtilmeyen teknisyen kontrolünde ortaya çıkan fiziksel hata ve arızalardan TR Fix sorumlu değildir.(alert-passed)
15 - Fiyatlarımız dövize endeksli olup tahsilatta Merkez Bankası döviz efektif alış kurları geçerlidir.(alert-passed)
16 - Bu sözleşmenin kapsamadığı durum ve şartlar için ilgili yasa hükümleri uygulanır.(alert-passed)
17 - Garanti dışı cihaz tamirlerinde ücretlendirme bilgisi tarafınıza bildirilecektir. Ücret onayı ile ilgili 10 gün içinde dönüş yapılmayan cihazlar tamir edilmeksizin tarafınıza iade edilecektir.(alert-passed)

#buttons=(Anladım) #days=(30)

Hizmet kalitesi için gerekli verileri kullanabiliriz. TR Fix'e girerek kullanım izni vermiş sayılırsınız. Daha Fazla Bilgi
Accept !