Fiyat Listesi

 Teknik servisimizde her marka ve model notebook tamiri - chip tamiriekran kartı tamiri - tablet tamiri hizmetleri verilmektedir. Göndereceğiniz veya getireceğiniz cihaz için arıza kaydı açıldıktan sonra, size en kısa zamanda WhatsApp - Telefon ile dönüş yapılacaktır. 500  üzeri masraflarda müşteri onayı alınarak onarım yapılmaktadır. Bakım raporunda belirtilen ve uygulanan önleyici/koruyucu tedbirlerin yetersizliği veya tespit edilip parça değişimi yapılmadan giderilen arızaların nüksetmesi sebebiyle oluşabilecek, kullanıcı hataları ve harici etkenler dışındaki tüm problemlere karşı cihaz 3 AY GARANTİLİDİR. 3 Ay içinde aynı arızanın nüksetmesi durumunda, cihaza yapılan işlemler sonucunda cihaz olumsuz sonuç verir ise, müşteriden alınan ücret, belirteceği banka bilgilerine 5 iş günü içinde geri iade edilecektir.Sıvı teması, cihazlarda önceden tespit edilemeyecek zincir arızalar meydana getirebilir. Bu sebeple servisimizde sıvı temasına maruz kalmış cihazlarda onarım garantisi verilmez.

TAMİR FİYATLARI

(getButton) #text=(Laptop Tamir Fiyatı :  500 ₺ - 10.000 ₺ ) #size=(1) #color=(#33404f)

(getButton) #text=(Tablet Tamiri Fiyatı : 200 ₺ - 10.000 ₺) #size=(1) #color=(#33404f)

(getButton) #text=(Ekran Kartı Tamiri Fiyatı :  750 ₺ - 10.000 ₺) #size=(1) #color=(#33404f)

Lütfen Dikkat: Bu fiyatlar 31-12-2024 tarihine kadar geçerlidir.(alert-error)

1- Spesifik işçilik gerektiren bazı modellerde ve aşırı müdahale görmüş cihazlarda fiyatlar değişkenlik gösterebilir, bu tür durumlarda belirtilen arızaların dışında, farklı arızalar ile karşılaşılması durumunda ilave teklif oluşturulmaktadır. 2- Anakart onarımı esnasında bazı cihazlar tamamen çalışmaz hale gelebilmektedir, müşterilerimiz cihazlarını servisimize gönderdiğinde bu riski kabul etmiş olur. 3- Firmamız fiyatlardaki değişiklikleri saklı tutar.(alert-success)

(ads)

#buttons=(Anladım) #days=(30)

Hizmet kalitesi için gerekli verileri kullanabiliriz. TR Fix'e girerek kullanım izni vermiş sayılırsınız. Daha Fazla Bilgi
Accept !